fbq('track', 'ViewContent'); Montážny technik - Smart home | Považská Bystrica | SISLA tech

HLAVNÝ MONTÁŽNY TECHNIK

Voľné pozície:

0 pracovných miest

Termín nástupu:

neuvedený

Nástupný plat (hrubý):

1200 EUR/mesiac + osobné ohodnotenie (môže dosahovať +450EUR/mesiac)

Pracovná doba:

pondelok - piatok, 07:30 - 16:00

Náplň práce:

Montáž elektronických zabezpečovacích a kamerových systémov, štruktúrovanej kabeláže, optických sietí, inteligentných elektroinštalácií, Vedenie zamestnancov, kontrola kvality odvedenej práce, kontrola vedenia evidencie dochádzky a použitého materiálu, servisné výjazdy.

Požiadavky na zamestnanca:

Vzdelanie v odbore Elektotechnik, Automatizačná technika, Energetik (technicky zamerané vzdelanie / nadanie), vodičský preukaz skupiny B, Paragraf minimálne 21, schopnosť riešiť každodenné pracovné situácie s chladnou hlavou a príjemné vystupovanie voči zákazníkom sú absolútnou nutnosťou.

Skúsenosti s vedením zamestnancov sú výhodou

Pozícia nie je vhodná pre absolventa

Miesto práce:
Železničná 85/2, Považská Bystrica, Trenčiansky kraj, Považská Bystrica, Púchov, Bytča, Žilina

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

KAMERY - ALARMY - SMARTHOME - PC SIEŤ

10

Nových rokov

7500+

Nainštalovaných kamier

49,5

Cenových ponúk mesačne

24

Káv denne

SISLA tech, s.r.o.

Železničná 85 – (oproti škôlke)
017 01 Považská Bystrica

0905 191 127
0915 230 659
obchod@sisla.sk
sisla@sisla.sk