CONTRL4 je prémiovým Americkým výrobcom  riešení domácej automatizácie a audio-video distribúcie. Jeho hlavnou prednosťou je bezprecedentná otvorenosť v integrácií zariadení tretích strán od AV techniky cez rôzne PLC systémy, zabezpečovacie systémy či riadiace jednotky vykurovania, tienenia či rekuperácie.

 

Veríme, že by ste sa nemali pre Vaše audio potreby uspokojiť s generickými “good enough” reproduktormi, pokiaľ je na trhu dostupné riešenie ako ručne vyrábané reproduktory Americkej značky TRIAD.

 

Sieťová infraštruktúra je v rámci každej elektroinštalácie kritickým elementom. Či už zo stránky kvality , alebo z pohľadu zabezpečenia domácich a firemných sietí je PACKEDGE jedným z popredných výrobcov sieťových periférií na svete.

 

Tento smarthome systém pochádzajúci z Rakúska je jedným z populárnejších riešení inteligenthej domácej automatizácie v našich končinách. Medzi výhody LOXONE parí ako jeho relatívna jednoduchosť, tak veľmi prívetivé užívateľské rozhranie.

 

Kamerové systémy Kanadskej značky Avigilon poskytujú technologicky najvyspelejšie riešenia pre CCTV v súčasnosti dostupné na našom trhu - od priemyselných kamier cez termokamery a výkonné videoservery s inteligentnou videoanalýzou.

 

Čínska spoločnosť DAHUA technology je najväčším výrobcom kamerových systémov pre súkromný sektor na svete. S viac ako 20 000 zamestnancami na všetkých kontinentoch prináša technologicky vyspelé a cenovo efektívne riešenia pre domáce aj priemyselné zabezpečenie.

 

Hanwha Techwin (v minulosti SAMSUNG Techwin) je spoločnosť so silným technologickým zázemím sídliaca v Kórei. Ich produkty rady Wisenet sú v bezpečnostnom sektore  známe ako svojou spoľahlivosťou tak vysokou kvalitou spracovania.

 

Popredný výrobca elektronických zabezpečovacích systémov JABLOTRON so sídlom v Čechách dnes exportuje svoje zariadenia do viac ako 70-tich krajín sveta. S ročným obratom viac než 5 000 000€ v rámci Slovenskej Republiky je najväčším dodávateľom alarmov na našom trhu

 

Paradox Security je Kanadským výrobcom zabezpečovacej techniky s druhým najväčším podielom na Slovenskom  trhu. Alarmové prvky PARADOX sú známe svojou spoľahlivosťou a jednoduchosťou integrácie do PLC systémov tretích strán. Veľmi dobre spolupracujú napríklad so systémom Control4

 

KAMERY - ALARMY - SMARTHOME - PC SIEŤ

10

Nových rokov

7500+

Nainštalovaných kamier

49,5

Cenových ponúk mesačne

24

Káv denne

SISLA tech, s.r.o.

Železničná 85 – (vedľa Caffe Dúha)
017 01 Považská Bystrica

0905 191 127
0915 230 659
obchod@sisla.sk
sisla@sisla.sk

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

© 2019 SISLA tech s.r.o.

  • Facebook Social Icon
  • Instagram