Bc. Tomáš Hlavčo - Zakladateľ, Majiteľ spoločnosti

Tomáš okrem každodennej administratívy rieši najmä obhliadky objektov, komunikáciu s klientmi, obchodné stretnutia, návrhy a projekty rozsiahlejších zabezpečovacích a kamerových systémov ako aj systémov osvetlenia, či audio-video distribúcie. Nehanbí sa však vyhrnúť si rukávy a občas ho môžete zastinhúť priamo pri servise alebo montáži, vďaka čomu si drží kontakt s každodeným životom firmy.

Andrej Zivák - Programátor, Obchodný zástupca

Hlavnou nápňou jeho práce je okrem tvorby cenových ponúk aj programovanie inteligentných elektroinštalácií, práca v 3D programoch ako Blender či Unreal Engine4, online marketing a webdesign. Väčšinu času ho možete ho stretnúť u nás na showroome alebo na servisnom zásahu týkajúcom sa inteligentných elektroinštalácií.

Samuel Cigánik - Montážny a servisný technik, dôstojník pre morálku

Samo je momentálne náš služobne najstarší montážny technik. Vďaka jeho nadhľadu a zmyslu pre humor nám aj dlhšie pracovné dni mnohokrát ubehnú ako pár minút. Pokiaľ to však situácia vyžaduje, dokáže sa do práce poriadne oprieť a dotiahnuť ju do konca.

Erik Maslák - Montážny a servisný technik

Erik pre nástupom k nám pracoval ako úspešný montážnik v zahraničí. Okrem bežnej práce technika sa už od školy živo zaujíma o programovanie v C#. Taktiež sa (zatiaľ) vo voľnom čase venuje programovaniu inteligentných elektroinštalácií a sám vlastní a programuje domáce Smarthome riešenie LOXONE.

Marián Šuly - Hlavný montážny a servisný technik

Marián je jedným z našich dvoch služobne mladších kolegov. Predtým ako sa zamestnal u nás, vykonával stavebný dozor. Podľa jeho slov však vidí v inteligentných elektroinštaláciach skutočnú budúcnosť. Rád sa uči nové veci a my sme radi, že máme v tíme človeka s jeho rozhľadom.

KAMERY - ALARMY - SMARTHOME - PC SIEŤ

10

Nových rokov

7500+

Nainštalovaných kamier

49,5

Cenových ponúk mesačne

24

Káv denne

SISLA tech, s.r.o.

Železničná 85 – (oproti škôlke)
017 01 Považská Bystrica

0905 191 127
0915 230 659
obchod@sisla.sk
sisla@sisla.sk

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

© 2019 SISLA tech s.r.o.