OBHLIADKA OBJEKTU

Pre úspešnú realizáciu je pre nás dôležité v prvom rade Váš objekt vidieť osobne. Počas tohto stretnutia si spravíme prehľad nie len o jeho dispozícií a technických predpokladoch, ale aj o Vašich požiadavkách a očakávaniach. Systém potom vždy projektujeme s prihliadnutím na všetky tieto parametre.

PROJEKTOVÁ FÁZA

Zabezpečovacie či kamerové systémy nikdy nenavrhujume náhodne. Keďže podľa našej znalosti v súkromnom sektore v súčasnosti neexistuje žiadny nástroj, ktorý by spĺňal všetky naše požiadavky, vyvíjame vlastný softvér ktorý nám umožňuje vizualizovať pokrytie kamier či pohybových detektorov s ohľadom na potrebné rozlíšenie, s presnosťou na centimeter merať kabeláž, úbytky napätia či vypočítať potrebné úložiská. Systém nás taktiež upozorní na akékoľvek chyby v zapojení alebo nedostatočný hardvér, či naopak odporučí možné optimalizácie.

CENOVÁ PONUKA

Výstupné údaje z nášho programu premietneme do finálnej cenovej ponuky. Tieto sa snažíme vždy spracovať komplente, zrozumiteľne vrátane ceny montáźe, kabeláže, či programovania. Naše ponuky sú konečné a nemusíte sa báť, že sa budeme počas realizácie snažiť cenu navýšiť lebo sme na niečo "zabudli"

FOLLOW - UP

V prípade nejasností alebo zmeny požiadaviek Vám pri ďalšom stretnutí s radosťou objasníme vlastnosti navrhovaného riešenia a prípadné zmeny prenesieme do konečného projektu. Jasne si uvedomujeme, že ako náš klient potrebujete byť presne oboznámení so všetkými aspektmi realizácie a Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste.

REALIZÁCIA

V prípade, že našu cenovú ponuku odsúhlasíte, pristúpime k realizácií. Montáže riešime vždy promptne a flexibilne - snažíme sa prispôsobiť Vášmu harmonogramu a zasahovať do bežnej činnosti firmy či Vášho každodenného života čo najmenej. Za kvalitou odvedenej práce si pevne stojíme o čom vypovedá aj fakt, že si štandardne neúčtujeme hodinovú, ale výkonovú sadzbu.

OPTIMALIZÁCIA

Po dokončení montáže vás v závislosti od systému prídeme zaškoliť, prípadne ho podľa Vašich požiadaviek optimalizovať. Záleží nám na tom, aby systém spĺňal všetky Vaše očakávania, a aby ste boli s jeho užívaním skutočne dlhodobo spokojní - spokojný zákazník je nakoniec predsalen pre nás najlepšou reklamou.

PODPORA, SERVIS

Ani po odovzdaní a spustení systému na Vás nezabúdame.

Na základe servisnej zmluvy budeme u Vás pravidelne vykonávať servisné prehliadky, a podľa Vašej potreby poskytovať vzdialenú podporu, servisné výjazdy alebo úpravy či rozšírenia.

KAMERY - ALARMY - SMARTHOME - PC SIEŤ

10

Nových rokov

7500+

Nainštalovaných kamier

49,5

Cenových ponúk mesačne

24

Káv denne

SISLA tech, s.r.o.

Železničná 85 – (vedľa Caffe Dúha)
017 01 Považská Bystrica

0905 191 127
0915 230 659
obchod@sisla.sk
sisla@sisla.sk

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

© 2019 SISLA tech s.r.o.

  • Facebook Social Icon
  • Instagram